Radnik u 93. minutu primio gol i porazom od lidera završio 2022. godinu : Sport : Južne vesti

Por um escritor misterioso
Last updated 23 maio 2024
Radnik u 93. minutu primio gol i porazom od lidera završio 2022. godinu :  Sport : Južne vesti
U poslednjem meču u ovoj kalendarskoj godini fudbaleri Radnika iz Surdulice poraženi su na svom terenu od Crvene zvezde rezultatom 2:1, a odlučujući gol dao je Aleksandar Katai u 93. minutu. Bio je ovo 13. poraz Surduličana koji 2022. godinu završavaju na poslednjem mestu na tabeli Superlige.
fudbal : Južne vesti
The Croatian Herald 22nd March, 2023 by hrvatskivjesnik_croatianherald - Issuu
ROSATI'S PIZZA TRAZI RADNIKE ZA KASOM I NA TELEFONU
TRAZIM POSAO (FULL-TIME ILI PART-TIME)
Radnički poražen od trećeligaša : Sport : Južne vesti
Medvedev prvak Majamija: Superiorno do najveće titule u 2023.
Partizan doveo bivšeg Jokićevog saigrača!
Kako je pao Selesao: Mediokriteti u svim linijama, negativni Đoković na klupi i čekanje spasioca iz Reala
DISPATCHER WITH 5 YEARS OF EXPERIENCE LOOKING FOR A JOB
Rukometaši Srbije ubedljivo savladali Argentince
Radnik trijumfom završio pripreme u Turskoj : Sport : Južne vesti
Ulaznice za utakmice Chicago Bulls-a u sezoni 2023/24 u prodaji od 14. septembra